O Nas

Jesteśmy grupą pasjonatów Beskidów, którzy – zarówno w lecie, jak i w zimie – spędzają czas w tym regionie i chcą zarazić swoim entuzjazmem innych. Pokazujemy, że góry to nie tylko Tatry i Zakopane, lecz także Beskid Żywiecki i Żywiec.

Wcześniej doradzaliśmy znajomym, którzy planując wakacje bądź ferie zimowe w górach pytali nas, gdzie najlepiej jechać. W końcu ile razu można chodzić po Krupówkach? Wtedy zawsze odpowiadaliśmy „na Pilsko”! I od razu przygotowywaliśmy zbiór porad, co koniecznie zwiedzić, gdzie zjeść i jak tam dojechać. Opowiadaliśmy o atrakcjach i zaletach tego drugiego co do wysokości pasma górskiego w Polsce.

Z czasem doszliśmy jednak do wniosku, że warto naszą wiedzą podzielić się nie tylko z najbliższymi, lecz także z innymi, którzy zastanawiają się, gdzie w Polsce spędzić urlop z rodziną bądź przyjaciółmi. Szczególnie, że brakuje kompleksowego serwisu, który z jednej strony promowałby Beskid Żywiecki, zaś z drugiej dostarczał o nim wyczerpujących informacji.

Chcieliśmy zmienić tę sytuację, by zamiast odsyłać do kilku serwisów, stworzyć miejsce, które zawierałoby całą potrzebną wiedzę o tym pięknym i niezwykłym regionie. Tak właśnie powstał serwis NaPilsko.pl.

Zapraszamy do przeczytania o Babiej Górze, Korbielowie i innych miejscach, które warto zobaczyć na własne oczy. A następnie oczywiście zachęcamy do przyjazdu w okolice Pilska, bez względu na porę roku!