Paintball w Korbielowie!

hala rysiankaW latach 50. XX wieku w Stanach Zjednoczonych hodowcy bydła znakowali swoje zwierzęta za pomocą specjalnych markerów przypominających karabiny. Pół wieku później sportowe szaleństwo znane jako "Paintball" opanowuje cały świat. Ta specyficzna gra zespołowa jest świetnym sposobem na wspólne spędzenie czasu. Gra drużynowa przypomina berka, tyle że zamiast dotykać swoich przeciwników wystarczy po prostu… strzelić w nich ze specjalnego karabinku. Kulka z farbą w zetknięciu z wrogiem rozbryzguje się tworząc imitację trafienia. Paramilitarna głupota? Gdzieżby tam. Miłośnicy paintballa spotykają się w lasach i w specjalnie w tym celu przygotowanych miejscach i zachowują formę poprzez ciągłe bieganie, krycie się, strzelanie i dobrą zabawę. Teraz Paintball zawędrował także do Korbielowa.

W górskiej scenerii Beskidów możemy toczyć fikcyjne potyczki i świetnie się bawić. "Paintball Korbielów" to oferta skierowana przede wszystkim do miłośników zwiększonej dawki adrenaliny. Właściciele zapewniają wszystko – od ubioru i markerków po noclegi, hulanki i wszelkie inne atrakcje. Wyjazd do Korbielowa połączony z ekstremalną rozrywką? Czemu nie! 

Szczegóły na http://paintballkorbielow.pl/. Zapraszamy!

Autor: Paweł

Podziel się tym postem

Wpisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>