Przedszkole narciarskie Dimbo

Naukę jazdy na nartach warto rozpocząć od najmłodszych lat, mniej więcej od piątego roku życia, dlatego wybierając się na Pilsko z dzieckiem warto zainteresować się ofertą przedszkola narciarskiego Dimbo w Korbielowie. Ośrodek posiada wyciąg talerzykowy o długości 200 metrów, wyciąg taśmowy o długości 50 metrów, wyciąg wyrwirączka o długości 100 metrów oraz kilka tras zjazdowych przystosowanych do umiejętności początkujących.

Na terenie przedszkola znajduje się chatka, w której dzieci mogą odpocząć, porysować, bądź obejrzeć bajki pod okiem opiekuna, aż będą gotowe, by ponownie wyjść na stok. Co ważne, grupy  dobierane są według wieku i umiejętności, dlatego każdy podopieczny przedszkola w swoim tempie może uczyć się jeździć na nartach.

 

Cennik

W przedszkolu narciarskim Dimbo trwają zapisy na sezon 2013/2014! Dla przykładu: kurs pięciodniowy, po dwie godziny dziennie, kosztuje 390 zł. Na jednego instruktora przypada ok. 5 dzieci, zaś w cenie, prócz szkolenia narciarskiego, opieki i wyciągów, jest również kompletny sprzęt narciarski dla dziecka (czyli kask, narty, buty). Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie Dimbo.

 

Kontakt i dojazd

Przedszkole mieści się w Korbielowie przy ulicy Sitki 6, przy dolnej stacji kolei linowej „Szczawiny”. By tam trafić musicie z ulicy Beskidzkiej, jadąc od strony Żywca, skręcić w Szczyrbok i jechać nią do samego końca. Jeśli chcecie się skontaktować z przedstawicielem Dimbo, jest on dostępny zarówno pod telefonem (+48 797 405 550), jak i pod mailem (pilsko@dimbo.pl). W sezonie narciarskim przedszkole otwarte jest codziennie od 10:00 do 15:00.